Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Тесто за печење

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Тесто за пица Трио 180гр

  Тесто за пица Трио 180гр

  Кога сакате на брзина да направите вкусна пица и да ги развеселите своите домашни со вкусен ручек или вечера, тестото за пица е најдобар избор, бидејќи имате целосна слобода да бидете креативни во подготовката на своите вкусни рецепти. Со готовото тесто за пица повеќе не е проблем да се биде најдобар мајстор во градот, бидејќи кората секогаш ќе биде еднакво крцкава, а пицата готова за само неколку минути.
  ден 17,00
  Слика на Лиснато тесто Трио 500гр Фурка

  Лиснато тесто Трио 500гр Фурка

  Лиснато тесто во замрзната состојба - фурка.
  ден 69,00
  Слика на Лиснато тесто Трио 500гр Плочка

  Лиснато тесто Трио 500гр Плочка

  Лиснато тесто во замрзната состојба - плочка.
  ден 65,00
  Слика на Лиснат погачици Frikom 1кг Жу Жу Со сусам

  Лиснат погачици Frikom 1кг Жу Жу Со сусам

  Лиснато тесто со сусам е омилен избор на сите генерации, одлично крцкаво задоволство соодветно за сите прилики: за родендени на деца, различни закуски или помеѓу оброците. Кога не сте сигурни што вашите гости би сакале да грицкаат, нема да погрешите при изборот на ова вкусно задоволство.
  ден 132,00
  Слика на Пирошки Трио 4/1 Замрзнати

  Пирошки Трио 4/1 Замрзнати

  Пирошки полнети со пилешка шунка, шунка и кашкавал. Подгответе лесни, брзи и вкусни пирошки.
  ден 92,00
  Слика на Подлога за пица Frikom 200гр

  Подлога за пица Frikom 200гр

  Кога сакате да направите брза и вкусна пица и да го воодушевите вашето семејство со вкусен ручек или вечера, основата на Фриком пица е најдобриот избор, бидејќи имате целосна слобода да бидете креативни при подготвување на свој рецепт. Со готови бази за пица, нема проблем да бидете пица во градот, бидејќи кората секогаш ќе биде крцкава, а пицата ќе биде готова за само неколку минути.
  ден 27,00
  Слика на Тесто за пица Paneti 360гр

  Тесто за пица Paneti 360гр

  Кога сакате да направите брза и вкусна пица и да го воодушевите вашето семејство со вкусен ручек или вечера, основата на Paneti пица е најдобриот избор, бидејќи имате целосна слобода да бидете креативни при подготвување на свој рецепт. Со готови бази за пица, нема проблем да бидете пица во градот, бидејќи кората секогаш ќе биде крцкава, а пицата ќе биде готова за само неколку минути.
  ден 50,00
  Слика на Пита Preferita 1кг Домашна со спанаќ

  Пита Preferita 1кг Домашна со спанаќ

  Практично спакувана пита со спанаќ која ќе Ве освои уште од првиот момент.
  ден 159,00
  Слика на Мини погачици Жито Леб 1кг Пица

  Мини погачици Жито Леб 1кг Пица

  Мини погачици со вкус на пица.
  ден 175,00
  Слика на Тестo за пица Жито Леб 160гр 2/1

  Тестo за пица Жито Леб 160гр 2/1

  Кога сакате на брзина да направите вкусна пица и да ги развеселите своите домашни со вкусен ручек или вечера, тестото за пица е најдобар избор, бидејќи имате целосна слобода да бидете креативни во подготовката на своите вкусни рецепти.Со готовото тесто за пица повеќе не е проблем да се биде најдобар мајстор во градот, бидејќи кората секогаш ќе биде еднакво крцкава , а пицата готова за само неколку минути. Пакувањето содржи две теста.
  ден 47,00
  Слика на Мини погачици Жито Леб 1кг Жу-Жу

  Мини погачици Жито Леб 1кг Жу-Жу

  Лиснато тесто со сусам е омилен избор на сите генерации, одлично крцкаво задоволство соодветно за сите прилики: за родендени на деца, различни закуски или помеѓу оброците. Кога не сте сигурни што вашите гости би сакале да грицкаат, нема да погрешите при изборот на ова вкусно задоволство.
  ден 145,00
  Слика на Лиснати погачици Трио 1кг Спанаќ и Сирење

  Лиснати погачици Трио 1кг Спанаќ и Сирење

  Лиснати погачици полнети со спанаќ и бело сирење. Произведени од добро селектирани состојки со висок квалитет во строги хигиенски услови.
  ден 165,00
  Слика на Лиснати погачици Трио 500гр Жу-Жу

  Лиснати погачици Трио 500гр Жу-Жу

  Замрзнати коцки лиснато тесто.
  ден 65,00
  Слика на Кори за пита Bradić 430гр Хељда

  Кори за пита Bradić 430гр Хељда

  Готови кори за пита од хељда.
  ден 135,00
  Слика на Кори за баклава Hastel 500гр

  Кори за баклава Hastel 500гр

  Корите за баклава на Hastel се направени по традиционален рецепт и ги исполнуваат сите стандарди за квалитет. Идеални се за Вашите солени специјалитети.
  ден 79,00
  Слика на Кори Hastel 360гр Свежи за пита

  Кори Hastel 360гр Свежи за пита

  Ако не обожавате да месите, а печивата ви се омилени ние имаме решение за вас. Со малку труд направете вкусна пита.
  ден 65,00
  Слика на Тесто за пица Twins 200гр 2/1

  Тесто за пица Twins 200гр 2/1

  Кога сакате да направите брза и вкусна пица и да го воодушевите вашето семејство со вкусен ручек или вечера, основата на Paneti пица е најдобриот избор, бидејќи имате целосна слобода да бидете креативни при подготвување на свој рецепт. Со готови бази за пица, нема проблем да бидете пица во градот, бидејќи кората секогаш ќе биде крцкава, а пицата ќе биде готова за само неколку минути. Пакувањето содржи 2 теста по 200гр.
  ден 39,00
  Слика на Лиснати погачици Трио 500гр Со кашкавал

  Лиснати погачици Трио 500гр Со кашкавал

  Лиснато тесто во замрзната состојба со фил од кашкавал.
  ден 165,00