Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Top Ten

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Лосион за после бричење Top Ten 100мл Normal

  Лосион за после бричење Top Ten 100мл Normal

  Лосион за после бричење за нормална кожа со база на Д-пантенол и ментол. Специјално формулиран за да обезбеди силен ефект на смирување и ладење и да спречи воспаление. Ја омекнува и навлажнува кожата, дава чувство на удобност, чистота и свежина.
  ден 119,00
  Слика на Лосион за после бричење Top Ten 100мл Sensitive

  Лосион за после бричење Top Ten 100мл Sensitive

  Специјално развиени производи за пријатен крај на бричењето. Со силно антиинфламаторно и ладење. Ја смирува и навлажнува кожата.
  ден 119,00