Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Топло чоколадо

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Пијалак DolceVita Cioccolata Bianca 10/1 Nespresso

  Пијалак DolceVita Cioccolata Bianca 10/1 Nespresso

  Пијалак со вкус на бело чоколадо. Идеално за деца. Содржи лактоза. Без глутен. Број на капсули:10
  ден 146,00
  Слика на Пијалак DolceVita Cioccolata Al Latte 10/1 Nespresso

  Пијалак DolceVita Cioccolata Al Latte 10/1 Nespresso

  Пијалак со млеко и вкус на чоколадо. Идеално за со појадок за најмладите. Совршен за сите страсни љубители на чоколади. Без глутен. Број на капсули:10
  ден 146,00