Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Турско кафе

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  banner
  Слика на Кафе Pascalin 100гр Classic

  Кафе Pascalin 100гр Classic

  Произведено од најдобрите зрна кафе, Pascalin е она што ви треба и ве задоволува секогаш кога ќе го вкусите. Традиционалното печење и контролата на квалитетот му даваат на кафето совршен вкус. Соодветната амбалажа ја штити карактеристичната арома и ја зачувува подолго време во пакување од 100гр.
  ден 43,00
  Слика на Кафе Pascalin 200гр Classic

  Кафе Pascalin 200гр Classic

  Произведено од најдобрите зрна кафе, Pascalin е она што ви треба и ве задоволува секогаш кога ќе го вкусите. Традиционалното печење и контролата на квалитетот му даваат на кафето совршен вкус. Соодветната амбалажа ја штити карактеристичната арома и ја зачувува подолго време во пакување од 200гр.
  ден 81,00
  Слика на Кафе Pascalin 500гр Classic

  Кафе Pascalin 500гр Classic

  Произведено од најдобрите зрна кафе, Pascalin е она што ви треба и ве задоволува секогаш кога ќе го вкусите. Традиционалното печење и контролата на квалитетот му даваат на кафето совршен вкус. Соодветната амбалажа ја штити карактеристичната арома и ја зачувува подолго време во пакување од 500гр.
  ден 209,00
  Слика на Кафе Rio 100гр Cubanita

  Кафе Rio 100гр Cubanita

  Одлична мешавина од најквалитетни видови арабика и робуста. Вистинско задоволство за љубителите на кафе со префинет вкус. Ја збогатува палетата на производи на Rio Caffe препознатливи по својот врвен квалитет.
  ден 30,00
  Слика на Кафе Rio 200гр Cubanita

  Кафе Rio 200гр Cubanita

  Одлична мешавина од најквалитетни видови арабика и робуста. Вистинско задоволство за љубителите на кафе со префинет вкус. Ја збогатува палетата на производи на Rio Caffe препознатливи по својот врвен квалитет.
  ден 59,00
  Слика на Кафе Rio 500гр Cubanita

  Кафе Rio 500гр Cubanita

  Одлична мешавина од најквалитетни видови арабика и робуста. Вистинско задоволство за љубителите на кафе со префинет вкус. Ја збогатува палетата на производи на Rio Caffe препознатливи по својот врвен квалитет.
  ден 149,00
  Слика на Кафе Minas 100гр

  Кафе Minas 100гр

  Кафето Minas има одличен вкус, докажан квалитет. Кафето има вкус на вистинско домашно кафе, направено според традиционален рецепт. Вкус, на вистинско домашно кафе.
  ден 39,00
  Слика на Кафе Minas 200гр

  Кафе Minas 200гр

  Кафето Minas има одличен вкус, докажан квалитет. Кафето има вкус на вистинско домашно кафе, направено според традиционален рецепт. Вкус, на вистинско домашно кафе.
  ден 77,00
  Слика на Кафе Minas 500гр

  Кафе Minas 500гр

  Кафето Minas има одличен вкус, докажан квалитет. Кафето има вкус на вистинско домашно кафе, направено според традиционален рецепт. Вкус, на вистинско домашно кафе.
  ден 189,00
  Слика на Кафе C kafa 100гр

  Кафе C kafa 100гр

  Од 1976 година, C kafa е дел од емоционалното наследство меѓу генерациите и со текот на годините прерасна во љубовен белег. Негувајќи ги вистинските семејни вредности и моментите исполнети со љубов, C kafе внимателно ја гради својата филозофија на брендот прилагодена на новите времиња, останувајќи релевантна низ генерациите.
  ден 39,00
  Слика на Кафе C kafa 200гр

  Кафе C kafa 200гр

  Од 1976 година, C kafa е дел од емоционалното наследство меѓу генерациите и со текот на годините прерасна во љубовен белег. Негувајќи ги вистинските семејни вредности и моментите исполнети со љубов, C kafе внимателно ја гради својата филозофија на брендот прилагодена на новите времиња, останувајќи релевантна низ генерациите.
  ден 77,00
  Слика на Кафе Pascalin 100гр Merak

  Кафе Pascalin 100гр Merak

  Направен со посебен шмек за вистинските мераклии на кафе!
  ден 32,00
  Слика на Кафе Pascalin 200гр Merak

  Кафе Pascalin 200гр Merak

  Направен со посебен шмек за вистинските мераклии на кафе!
  ден 60,00
  Слика на Кафе Bravo 100гр Classic

  Кафе Bravo 100гр Classic

  Bravo Classic е првосоздадено кафе од брендот Bravo во 2002 година. Во текот на годините дојдено до совршен баланс од мешавина на арабика и робуста сорти на кафиња. Спакувано во easy open амбалажа во пакување од 100гр.
  ден 35,00
  Слика на Кафе Bravo 200гр Classic

  Кафе Bravo 200гр Classic

  Bravo Classic е првосоздадено кафе од брендот Bravo во 2002 година. Во текот на годините дојдено до совршен баланс од мешавина на арабика и робуста сорти на кафиња. Спакувано во easy open амбалажа во пакување од 200гр.
  ден 69,00
  Слика на Кафе Bravo 100гр Premium

  Кафе Bravo 100гр Premium

  Bravo Premium е мешавина од високи квалитетни сорти на кафе, избалансирани во идеален сооднос. Квалитетното zipper пакување во комбинација со најсовремена технологија за пречистување и контрола на воздухот во внатрешноста на кесичката гарантира зачувување на прекрасниот вкус на кафето до употребата. Кафето Bravo Premium е вистински напиток за секој Ваш ден. Спакувано во амбалажа во пакување од 100гр.
  ден 43,00
  Слика на Кафе Bravo 200гр Premium

  Кафе Bravo 200гр Premium

  Bravo Premium е мешавина од високи квалитетни сорти на кафе, избалансирани во идеален сооднос. Квалитетното zipper пакување во комбинација со најсовремена технологија за пречистување и контрола на воздухот во внатрешноста на кесичката гарантира зачувување на прекрасниот вкус на кафето до употребата. Кафето Bravo Premium е вистински напиток за секој Ваш ден. Спакувано во амбалажа во пакување од 200гр.
  ден 84,00
  Слика на Кафе Bravo 500гр Premium

  Кафе Bravo 500гр Premium

  Bravo Premium е мешавина од високи квалитетни сорти на кафе, избалансирани во идеален сооднос. Квалитетното zipper пакување во комбинација со најсовремена технологија за пречистување и контрола на воздухот во внатрешноста на кесичката гарантира зачувување на прекрасниот вкус на кафето до употребата. Кафето Bravo Premium е вистински напиток за секој Ваш ден. Спакувано во амбалажа во пакување од 500гр.
  ден 203,00
  Слика на Кафе Grand 100гр Aroma

  Кафе Grand 100гр Aroma

  Кафе Гранд Арома со нежен вкус и неодолива арома, за моменти исполнети со најубаво уживање. Сјајната арома ја должи својата софистицираност во мешавината на специјално одбрани зрна кафе, која му носи на кафето чувствителен ароматичен вкус.
  ден 46,00
  Слика на Кафе Grand 200гр Aroma

  Кафе Grand 200гр Aroma

  Кафе Гранд Арома со нежен вкус и неодолива арома, за моменти исполнети со најубаво уживање. Сјајната арома ја должи својата софистицираност во мешавината на специјално одбрани зрна кафе, која му носи на кафето чувствителен ароматичен вкус.
  ден 92,00
  Слика на Кафе Grand 500гр Aroma

  Кафе Grand 500гр Aroma

  Кафе Гранд Арома со нежен вкус и неодолива арома, за моменти исполнети со најубаво уживање. Сјајната арома ја должи својата софистицираност во мешавината на специјално одбрани зрна кафе, која му носи на кафето чувствителен ароматичен вкус.
  ден 219,00
  Слика на Кафе Grand 100гр Strong

  Кафе Grand 100гр Strong

  За сите љубители на јакото кафе со интензивен мирис и полн вкус кој долго трае, на полиците на супермаркетите ширум нашата земја се појави новото свежо мелено кафе Grand Strong! Истовремено јакото и питко, а фино мелено кафе, е вистински избор за сите оние кои секојдневно посакуваат впечатливо доживување и вистинско уживање во моќниот мирис на омилениот црн напиток.
  ден 45,00
  Слика на Кафе Grand 200гр Strong

  Кафе Grand 200гр Strong

  За сите љубители на јакото кафе со интензивен мирис и полн вкус кој долго трае, на полиците на супермаркетите ширум нашата земја се појави новото свежо мелено кафе Grand Strong! Истовремено јакото и питко, а фино мелено кафе, е вистински избор за сите оние кои секојдневно посакуваат впечатливо доживување и вистинско уживање во моќниот мирис на омилениот црн напиток.
  ден 89,00
  Слика на Кафе Grand 200гр De Luxe Premium

  Кафе Grand 200гр De Luxe Premium

  Grand Deluxe е прво црно кафе со супериорен квалитет,софицистиран вкус и раскошен мирис. Целиот процес на создавање на Grand Deluxe кафето е изразен преку посветеността на највисокиот квалитет – внимателно одбраните арабика зрна кои се обработуваат со врвна технологија која ги чува сите племенити карактеристики на оваа пририродно супериорна селекција, додека елегантното пакување истовремено ја чува нејзината беспрекорна свежина.
  ден 95,00
  Слика на Кафе Black 'n' Easy 11гр

  Кафе Black 'n' Easy 11гр

  Black 'n' Easy вистинско турско кафе што можете да го подготвите буквално за една минута. Идеално за утро, работа, патување и сите други ситуации во кои е тешко подготовката на овој омилен пијалок. Класичен, со шеќер или млеко - отсега имаме решение за сечиј вкус.
  ден 10,00
  Слика на Кафе Grand 200гр Gold

  Кафе Grand 200гр Gold

  Grand Gold кафето е направено по едноставна рецептура од избрани, висококвалитетни врсти на кафиња кои се одликуваат со силен, полн вкус и богата пена. Од тие причини, кафето претставува прв и без сомнение вистински избор за сите љубители на врвното традиционално кафе.
  ден 86,00
  Слика на Кафе Grand 100гр Gold

  Кафе Grand 100гр Gold

  Grand Gold кафето е направено по едноставна рецептура од избрани, висококвалитетни врсти на кафиња кои се одликуваат со силен, полн вкус и богата пена. Од тие причини, кафето претставува прв и без сомнение вистински избор за сите љубители на врвното традиционално кафе.
  ден 45,00
  Слика на Кафе Grand 500гр Gold

  Кафе Grand 500гр Gold

  Grand Gold кафето е направено по едноставна рецептура од избрани, висококвалитетни врсти на кафиња кои се одликуваат со силен, полн вкус и богата пена. Од тие причини, кафето претставува прв и без сомнение вистински избор за сите љубители на врвното традиционално кафе.
  ден 219,00
  Слика на Кафе Franck 175гр Jubilarna original

  Кафе Franck 175гр Jubilarna original

  Jubilarna Original едно и единствено. Омилено кафе со генерации. Статусот на кралицата кај кафињата со право го заслужува благодарение на целосниот чоколаден вкус и неодолива арома, ценета од генерациите на вистински љубители на кафе. Jubilarna Original му дава посебно значење на ритуалот на подготвување и уживање во кафето, што го прави идеален подарок за драги луѓе.
  ден 89,00
  Слика на Кафе Bravo 500гр Aroma

  Кафе Bravo 500гр Aroma

  Bravo Aroma е мешавина од високи квалитетни сорти на кафе, избалансирани во идеален сооднос. Квалитетното пакување во комбинација со најсовремена технологија за пречистување и контрола на воздухот во внатрешноста на кесичката гарантира зачувување на прекрасниот вкус на кафето до употребата. Кафето Bravo Aroma е вистински напиток за секој Ваш ден. Спакувано во амбалажа во пакување од 500гр.
  ден 165,00