Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Twix

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Чоколадo Twix 75гр Classic Xtra

  Чоколадo Twix 75гр Classic Xtra

  Twix Xtra, вкусна мешавина од млечно чоколадно карамела и крцкав бисквит. Паузирајте и одмотајте се со вкусен Twix! Пакување од 75гр.
  ден 40,00
  Слика на Чоколадo Twix 200гр Classic

  Чоколадo Twix 200гр Classic

  Обидете се со двете стапчиња и одлучете на која страна сте! Со крцкави бисквити покриени со карамела и натопени во млечно чоколадо, Twix е вкусно и класично чоколадо! Млечно чоколадо (35%) покриена карамела (32%) и бисквит (26%). Омилено двојно чоколадо со карамела и бисквит. Пакување од 50гр.
  ден 99,00