Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Uncle Ben's

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Ориз Uncle Ben's 500гр Boil-In-Bag

  Ориз Uncle Ben's 500гр Boil-In-Bag

  Премиум квалитетен ориз за здраво срце и добро балансирана исхрана. Збогатено е со витамини и железо и е природно без маснотии. Спакуван во ќеса за инстант варење.
  ден 169,00