Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  BIG weekend deal

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  banner
  Слика на Таблети за садови Finish Max 42/1 Lemon

  Таблети за садови Finish Max 42/1 Lemon

  Finish 42таблети за машина за садови со мирис на лимон за длабоко и темелно чистење на вашите садови. Ги отстранува и најтврдокорните дамки
  ден 725,00 ден 435,00
  Слика на Омекнувач Violeta 1.8л Original

  Омекнувач Violeta 1.8л Original

  Омекнувачи на ткаенини произведени во соработка со врвни француски експерти за парфеми и водечки светски експерти за нега на алишта. Ги прави вашите алишта мирисни, меки и воздушни. Комбинацијата на цветни ноти од виолетова, роза, јасмин со овошни ноти од јаболка, цитрус и круша, заснована на пачули, килибар и мошус, ја прави вашата облека привлечна и пријатна за мирисање. Миризливото масло во микрокапсулите се врзува за текстилните влакна, трае подолго и се ослободува со секое движење на телото.
  ден 232,00 ден 149,00
  Слика на Омекнувач Lenor 1.5л Amethyst Flowers

  Омекнувач Lenor 1.5л Amethyst Flowers

  Lenor Amethyst Flowers е волшебна мешавина од пенлив свеж бергамот и прекрасна букет деликатна фрезија и зрачен јасмин. Благите нијанси ве обвиваат со топлина која ви дава безбедно и пријатно чувство во текот на денот.
  ден 219,00 ден 165,00
  Слика на Омекнувач Lenor 1.5л Dewy Blossom

  Омекнувач Lenor 1.5л Dewy Blossom

  Класичен чист морски мирис со арома на дрвја и корали, зачинета со ноти на бергамот и зелен лимон.
  ден 219,00 ден 165,00
  Слика на Омекнувач Lenor 1.5л Gold Orchid

  Омекнувач Lenor 1.5л Gold Orchid

  Омекнувачот Lenor Gold Orchid ќе ве маѓепсаат со заводлив пад на скапоцена ванила, кој ги смирува емоциите и го смирува духот.
  ден 219,00 ден 165,00
  Слика на Омекнувач Lenor 1.9л Moonlight Harmony

  Омекнувач Lenor 1.9л Moonlight Harmony

  Moonlight Harmony е супер концентриран омекнувач на ткаенини. Благодарение на неговата технологија за мекост, им дава дополнителна мекост на вашата алишта и прекрасен смирувачки мирис кој трае подолго од 12ч во денот.
  ден 219,00 ден 165,00
  Слика на Омекнувач Lenor 1.9л Pure Care

  Омекнувач Lenor 1.9л Pure Care

  Дерматолошки и хипоалергично тестирани од Здравствената алијанса за нега на кожата. Нежни, благи и лесни миризливи мириси за нежна кожа
  ден 219,00 ден 165,00
  Слика на Омекнувач Lenor 1.9л Spring Awakening

  Омекнувач Lenor 1.9л Spring Awakening

  Омекнувачот Lenor Spring Awakening ќе ве маѓепса со мистериозен мирис на пролетни цветни ароми, природни пачули и бели кедарски ноти.
  ден 219,00 ден 165,00
  Слика на Пенливо вино Sandara 750мл White

  Пенливо вино Sandara 750мл White

  Sandara - микс на сочни летни плодови, со нагласена арома на манго и цитрус. Нежните меурчиња ја истакнуваат нејзината свежина, уникатен карактер и доминантет вкус. Одличен пијалок за уживање за време на закуска, после работа, сами или со пријатели. Вашите непца ќе уживаат во овошната пенливост со ноти на праска, цитрус и ананас. Содржи 7.5% алкохол.
  ден 429,00 ден 345,00
  Слика на Пенливо вино Sandara 750мл Rosé

  Пенливо вино Sandara 750мл Rosé

  Совршена мешавина од црвено овошје, како цреша и јагода со мека и слатка завршница. Се истакнува по својот специјален карактер и убав вкус. Нежни меурчиња со пријатен вкус кои завршуваат со освојување и на најпребирливите непца. Совршена комбинација за изненадување на вашите пријатели, семејството или партнерот. Пенливо со арома на вода од роза, и зрели црвени цреши на нос. Доминираат малина и јагода со мек и сладок финиш. Содржи 7.5% алкохол.
  ден 429,00 ден 345,00
  Слика на Пенливо вино Sandara 750мл Mojito

  Пенливо вино Sandara 750мл Mojito

  Совршена комбинација на вкусови и култури. Единствено искуство, подготвено веднаш за конзумирање. Ароматизирано пенливо вино кое го спојува карипскиот вкус на мохитото со традицијата на виното. Уживајте во аромите на нане и лимета со овој освежителен пијалок на база на бело вино од селектирано грозје. Ова пенливо вино прикажува широк спектар на ароми на цитрус и зелено јаболко со освежителни допири од нане и мента. Kарипска свежина што ќе ве остави запрепастени. Совршено освежување за вашите забави. Содржи 8% алкохол.
  ден 429,00 ден 345,00
  Слика на Пенливо вино Sandara 750мл Sangria

  Пенливо вино Sandara 750мл Sangria

  Единствена Sangria на нашиот пазар направена по традиционален метод од најквалитетните вина. Уникатноста на Sangria е во совршената комбинација на слатки и кисели ароми кои креираат интензивен вкус на цитрусни и црвени овошја од овошните насади на Валенсија. Содржи 8% алкохол.
  ден 429,00 ден 345,00
  Слика на Виски Grant's 0.7л Family Reserve Кутија

  Виски Grant's 0.7л Family Reserve Кутија

  Прилично мек и лесен вкус со ноти на јачмен и печени житни култури. Со арома на тофи, карамела и ванила и допир на нежен, еластичен даб. Содржи 40% алкохол.
  ден 815,00 ден 675,00
  Слика на Течен сапун Teo 400мл Delicate Rose

  Течен сапун Teo 400мл Delicate Rose

  Течниот сапун Teo нуди длабоко чистење за совршено чиста и свежа кожа.
  ден 82,00 ден 69,00
  Слика на Течен сапун Teo 400мл Pure Camelia

  Течен сапун Teo 400мл Pure Camelia

  Течниот сапун Teo нуди длабоко чистење за совршено чиста и свежа кожа.
  ден 82,00 ден 69,00
  Слика на Течен сапун Teo 400мл Sensual Dahlia

  Течен сапун Teo 400мл Sensual Dahlia

  Течниот сапун Teo нуди длабоко чистење за совршено чиста и свежа кожа.
  ден 82,00 ден 69,00
  Слика на Течен сапун Teo 400мл Sunny Gerber

  Течен сапун Teo 400мл Sunny Gerber

  Течниот сапун Teo нуди длабоко чистење за совршено чиста и свежа кожа.
  ден 82,00 ден 69,00
  Слика на Течен сапун Teo 400мл Sensitive Gel

  Течен сапун Teo 400мл Sensitive Gel

  Течниот сапун Teo нуди длабоко чистење за совршено чиста и свежа кожа.
  ден 82,00 ден 69,00
  Слика на Течен сапун Teo 400мл Ultra Hygiene

  Течен сапун Teo 400мл Ultra Hygiene

  Течниот сапун Teo нуди длабоко чистење за совршено чиста и свежа кожа.
  ден 82,00 ден 69,00
  Слика на Течен сапун Teo 400мл Fresh Calla

  Течен сапун Teo 400мл Fresh Calla

  Течниот сапун Teo нуди длабоко чистење за совршено чиста и свежа кожа.
  ден 82,00 ден 69,00
  Слика на Тоалетна хартија Milde 8/1 Premium Relax Purple

  Тоалетна хартија Milde 8/1 Premium Relax Purple

  Пријатна смирувачка арома, комбинирана со совршена мекост - во виолетовиот пакет Милде е вистинска релаксирачка терапија за вашите сетила. Бела тоалетна хартија со бледо виолетова шема 8/1. Богат и цветен мирис - магнолија, цветно-овошен и ноти од дрво.
  ден 169,00 ден 149,00
  Слика на Тоалетна хартија Milde 8/1 Premium Energy Green

  Тоалетна хартија Milde 8/1 Premium Energy Green

  Ако уживате во природата, зелените лаци и сончевите зраци, дефинитивно ќе ви се допадне зелениот пакет Milde. Мириса на свежина како пролетен цвет. 8 парчиња трослојна тоалетна хартија. Мирис на свежи зелени ноти - јадрото на лисјата од лаванда и лилјан и фина база на сандалово дрво.
  ден 169,00 ден 149,00
  Слика на Пелени Evy Baby 90пар. Midi No.3 (5-9кг)

  Пелени Evy Baby 90пар. Midi No.3 (5-9кг)

  За мирен сон на вашите најмили, подобрена формула на Еви бејби пелените. Сега овозможуваат сува кожа и после неколку часа од повивањето
  ден 695,00 ден 555,00
  Слика на Пелени Evy Baby 80пар. Maxi No.4 (7-18кг)

  Пелени Evy Baby 80пар. Maxi No.4 (7-18кг)

  За мирен сон на вашите најмили, подобрена формула на Еви бејби пелените. Сега овозможуваат сува кожа и после неколку часа од повивањето
  ден 695,00 ден 555,00
  Слика на Пелени Evy Baby 64пар. Junior No.5 (11-25кг)

  Пелени Evy Baby 64пар. Junior No.5 (11-25кг)

  За мирен сон на вашите најмили, подобрена формула на Еви бејби пелените. Сега овозможуваат сува кожа и после неколку часа од повивањето
  ден 545,00 ден 432,00
  Слика на Пелени Evy Baby 36пар. Midi No.6 (16+кг)

  Пелени Evy Baby 36пар. Midi No.6 (16+кг)

  За мирен сон на вашите најмили, подобрена формула на Еви бејби пелените. Сега овозможуваат сува кожа и после неколку часа од повивањето
  ден 479,00 ден 385,00
  Слика на Чајна Солета 1кг Свинска Рефус

  Чајна Солета 1кг Свинска Рефус

  Многу вкусен и познат производ, изработен од високо квалитетно свинско месо и традиционални зачини. Производот е достапен во рефус пакување, цената се однесува на килограм и може да варира со разлика од +/-10гр.
  ден 539,00 ден 495,00
  Слика на Колбас Солета 270гр Српски Тенок Свински

  Колбас Солета 270гр Српски Тенок Свински

  Неодолива арома, мирис и интересна шарена текстура се карактеристиките на овој колбас. Љубителите на добра скара не би можеле да замислат било каква гурманска средба без овој производ.
  ден 92,00 ден 75,00
  Слика на Џем Pionir 360гр Extra Капина

  Џем Pionir 360гр Extra Капина

  Џем од капини по традиционален рецепт.
  ден 119,00 ден 99,00
  Слика на Џем Pionir 360гр Јагода

  Џем Pionir 360гр Јагода

  Природен џем на Pionir. Спој на традицијата и квалитетот, со посебно внимание посветено на процесот на избор на овошје, па затоа за џемовите се избираат само најдобрите овошки. Сосема природен производ, без вештачки бои и конзерванси.
  ден 119,00 ден 99,00