Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Витаминка

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Корнфлекс Витаминка 450гр Choko Jumbo

  Корнфлекс Витаминка 450гр Choko Jumbo

  Чоколадни топчиња со 8 витамини, калциум и железо за вкусен и здрав оброк.
  ден 115,00
  Слика на Какао во прав Витаминка 100гр

  Какао во прав Витаминка 100гр

  Во ладните зимски денови, направете си оригинален какао топол напиток или вкусни торти и колачи за празничната трпеза.
  ден 38,00
  Слика на Кечап Витаминка 1кг Благ

  Кечап Витаминка 1кг Благ

  Кечапот од Витаминка е вкусен, незаменлив прилог кон сите пици, сендвичи, домашни пецива, тестенини и останати специјалитети. Универзален производ кој го има во различни амбалажи и стандарден декор во голем број македонски домаќинства.
  ден 109,00
  Слика на Кечап Витаминка 1кг Лут

  Кечап Витаминка 1кг Лут

  Пикантно лут томато кечап од Витаминка за луѓе со префинет вкус. Се комбинира скоро со секое јадење, а храната добива специфичен, луткав вкус и ја прави неодоливо вкусна.
  ден 109,00
  Слика на Кечап Витаминка 300гр Благ

  Кечап Витаминка 300гр Благ

  Кечапот од Витаминка е вкусен, незаменлив прилог кон сите пици, сендвичи, домашни пецива, тестенини и останати специјалитети.
  ден 45,00
  Слика на Сода бикарбона Витаминка 1кг

  Сода бикарбона Витаминка 1кг

  Сода бикарбоната во прашкаста варијанта произведена според високите стандарди на Витаминка е производ со врвен квалитет, направен од најдобрите состојки кој доаѓа во практично пакување за лесна примена.
  ден 85,00
  Слика на Чоколаден прелив Витаминка 350мл Twister

  Чоколаден прелив Витаминка 350мл Twister

  Чоколадниот прелив Твистер од Витаминка претставува извонреден и незаменлив прилог на голем број десерти. Може да се се користи како декорација на пудинзи, шлагови, торти, сладоледи и слично.
  ден 69,00
  Слика на Чоколадни јајца Витаминка 120гр Happy Eggs

  Чоколадни јајца Витаминка 120гр Happy Eggs

  Чоколадните „Happy Eggs“ полнети со маса од лешник секогаш се тука да ги развеселат вашите најблиски со нивниот префинет вкус и да внесат насмевки на нивните лица.
  ден 69,00
  Слика на Црн бибер Витаминка 10гр Мелен 4+1

  Црн бибер Витаминка 10гр Мелен 4+1

  Црниот бибер со својата арома, лутина и етеричните масла одлично одговара во сите видови на приготвена храна.
  ден 35,00
  Слика на Црн бибер Витаминка 60гр во зрно мелница

  Црн бибер Витаминка 60гр во зрно мелница

  Фановите со зачинет вкус секогаш преферираат црн пипер во секое јадење - и со право. Црниот пипер одговара добро со секој оброк и е неопходен додаток на секоја кујна.
  ден 115,00
  Слика на Морска сол Витаминка 120гр Крупна

  Морска сол Витаминка 120гр Крупна

  Секогаш имајте ја највкусната салата подготвена со крупна морска сол. Предноста на крупната морска сол е во тоа што не се лепи за состојките во салатата, туку посолува толку колку што им е потребно.
  ден 79,00
  Слика на Пиперка Витаминка 45гр Буковска Лута

  Пиперка Витаминка 45гр Буковска Лута

  Неопходен зачин за секој што сака лут вкус. Лута толчена пиперка е одлична во комбинација со секоја скара, но и кое било друго јадење приготвено според вкусот на вистинските гурмани.
  ден 95,00
  Слика на Куркума Витаминка 40гр

  Куркума Витаминка 40гр

  Еден од најздравите зачини кои го збогатува секое јадење со уникатен вкус. Совршен зачин за секоја чорба подготвена на модерен начин.
  ден 55,00
  Слика на Сода бикарбона Витаминка 20гр

  Сода бикарбона Витаминка 20гр

  Сода бикарбоната во прашкаста варијанта, произведена според високите стандарди на Витаминка, е производ со врвен квалитет, направен од најдобрите состојки, кој доаѓа во практично пакување за лесна примена!
  ден 5,00
  Слика на Колачи Витаминка 112гр Chocolate Cookies

  Колачи Витаминка 112гр Chocolate Cookies

  Траен сладок колач со филинг од чоколадо (15%).
  ден 31,00