Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Влошки

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Секојдневни влошки Every Day 40+20пар. Cotton Fresh

  Секојдневни влошки Every Day 40+20пар. Cotton Fresh

  Анатомски дизајнирани санитарни влошки, нормална големина, за дневна заштита, удобност и доверба. Со дополнително суво покритие. Дискретно миризлива. За здрава нега и чувство на свежина што трае. Дерматолошки тестирани.
  ден 169,00
  Слика на Секојдневни влошки Every Day 40+20пар. Extra Dry

  Секојдневни влошки Every Day 40+20пар. Extra Dry

  Анатомски дизајнирани санитарни влошки, нормална големина, за дневна заштита, удобност и доверба. Со дополнително суво покритие. Дискретно миризлива. За здрава нега и чувство на свежина што трае. Дерматолошки тестирани.
  ден 155,00
  Слика на Влошки Every Day 18/1 Hyperdry Super

  Влошки Every Day 18/1 Hyperdry Super

  EveryDay Hyperdry благодарение на технологијата „Центар плус“, со централно проширено јадро, обезбедуваат подобрена апсорпција и максимална заштита од истекување од страна, каде што ви треба најмногу! Со супер-апсорбирачки површински слој. Дерматолошки тестирани, сертифициран од Oeko-Tex® Стандард 100 за отсуство на штетни материи.
  ден 165,00
  Слика на Влошки Every Day 18/1 Hyperdry Maxi Night

  Влошки Every Day 18/1 Hyperdry Maxi Night

  EveryDay Hyperdry благодарение на технологијата „Центар плус“, со централно проширено јадро, обезбедуваат подобрена апсорпција и максимална заштита од истекување од страна, каде што ви треба најмногу! Со супер-апсорбирачки површински слој. Дерматолошки тестирани, сертифициран од Oeko-Tex® Стандард 100 за отсуство на штетни материи.
  ден 169,00
  Слика на Секојдневни влошки Every Day 40+20пар. All Cotton

  Секојдневни влошки Every Day 40+20пар. All Cotton

  Анатомски дизајнирани санитарни влошки, нормална големина, за дневна заштита, удобност и доверба. Со дополнително суво покритие. Дискретно миризлива. За здрава нега и чувство на свежина што трае. Дерматолошки тестирани.
  ден 170,00
  Слика на Секојдневни влошки Violeta 50/1 Soft Touch

  Секојдневни влошки Violeta 50/1 Soft Touch

  Целодневно чувство на нежност и сигурност, без иритација на кожата. Мекиот површински слој од памук ги прави исклучително удобни
  ден 159,00
  Слика на Влошки Violeta 20/1 Cotton Normal

  Влошки Violeta 20/1 Cotton Normal

  Целодневно чувство на нежност и сигурност, без иритација на кожата. Мекиот површински слој од памук ги прави исклучително удобни
  ден 139,00
  Слика на Влошки Violeta 20/1 Cotton Super+

  Влошки Violeta 20/1 Cotton Super+

  Целодневно чувство на нежност и сигурност, без иритација на кожата. Мекиот површински слој од памук ги прави исклучително удобни
  ден 143,00
  Слика на Влошки Yup 10/1 Normal

  Влошки Yup 10/1 Normal

  Влошки Boni Yup изработени од 100% целулоза. Удобни се за носење и ви ја обезбедуваат потребната сигурност. Тие се нежни на вашата кожа.
  ден 69,00
  Слика на Влошки Yup 16/1 Normal

  Влошки Yup 16/1 Normal

  Влошки Boni Yup изработени од 100% целулоза. Удобни се за носење и ви ја обезбедуваат потребната сигурност. Тие се нежни на вашата кожа.
  ден 127,00
  Слика на Влошки Boni 10/1 Light Regular

  Влошки Boni 10/1 Light Regular

  Влошки Boni Light-regular изработени од 100% целулоза. Удобни се за носење и ви ја обезбедуваат потребната сигурност. Тие се нежни на вашата кожа.
  ден 35,00
  Слика на Влошки Boni 10/1 Мрежа

  Влошки Boni 10/1 Мрежа

  Санитарните влошки со мрежа направени од памучна волна се уникатен производ за интимна нега што е наменета за мајките после пораѓај
  ден 55,00
  Слика на Влошки Yup 20/1 Super

  Влошки Yup 20/1 Super

  Влошки Boni Yup изработени од 100% целулоза. Удобни се за носење и ви ја обезбедуваат потребната сигурност. Тие се нежни на вашата кожа.
  ден 127,00
  Слика на Влошки Yup 7/1 Night

  Влошки Yup 7/1 Night

  Влошки Boni Yup изработени од 100% целулоза. Удобни се за носење и ви ја обезбедуваат потребната сигурност. Тие се нежни на вашата кожа.
  ден 60,00
  Слика на Влошки Feel Fine 16/1 Super Duo

  Влошки Feel Fine 16/1 Super Duo

  Влошките Boni Feel Fine се ултра тенки санитарни влошки кои се специјално дизајнирани за да ви овозможат заштита за време на циклусот. Нивниот уникатен дизајн ви дава дневна удобност и совршено се вклопува така што останува во место секој пат.
  ден 127,00
  Слика на Влошки Feel Fine 10/1 Normal Plus

  Влошки Feel Fine 10/1 Normal Plus

  Влошките Boni Feel Fine се ултра тенки санитарни влошки кои се специјално дизајнирани за да ви овозможат заштита за време на циклусот. Нивниот уникатен дизајн ви дава дневна удобност и совршено се вклопува така што останува во место секој пат.
  ден 69,00
  Слика на Влошки Feel Fine 20/1 Normal Plus Duo

  Влошки Feel Fine 20/1 Normal Plus Duo

  Влошките Boni Feel Fine се ултра тенки санитарни влошки кои се специјално дизајнирани за да ви овозможат заштита за време на циклусот. Нивниот уникатен дизајн ви дава дневна удобност и совршено се вклопува така што останува во место секој пат.
  ден 127,00
  Слика на Секојдневни влошки Discreet 60 пар. Normal

  Секојдневни влошки Discreet 60 пар. Normal

  Дискретни хигиенски влошки обезбедуваат сигурна заштита и ве одржуваат свежи до 12 часа ден за ден! Чувствувајте се самоуверено со подобрената неодолива дневна рутина. Дерматолошки тестиран.
  ден 175,00
  Слика на Влошки Always 20/1 Ultra Sensitive Duo

  Влошки Always 20/1 Ultra Sensitive Duo

  Мек памучен слој кој дава уникатна удобност, за дополнителна грижа за чувствителната кожа. Крилјата обезбедуваат дополнителна странична заштита. Ултра тенки санитарни влошки за удобност и слобода на движење.
  ден 155,00
  Слика на Влошки Always 16/1 Ultra Super Duo

  Влошки Always 16/1 Ultra Super Duo

  Уникатна формула која ги неутрализира непријатните мириси за време на циклусот и го спречува формирањето на бактерии.
  ден 155,00
  Слика на Влошки Always 20/1 Ultra Normal Plus Duo

  Влошки Always 20/1 Ultra Normal Plus Duo

  Уникатна формула која ги неутрализира непријатните мириси за време на циклусот и го спречува формирањето на бактерии.
  ден 155,00
  Слика на Влошки Always 14/1 Ultra Night Duo

  Влошки Always 14/1 Ultra Night Duo

  Ultra Night Duo е производ кој ви овозможува максимална заштита и безбедност во текот на денот и за време на спиењето. Овој производ е дизајниран да обезбеди 100% заштита и апсолутна слобода на движење. Неговиот посебен дизајн со 60% поголем заден дел ви овозможува да се движите колку што сакате и ви овозможува 100% заштита од истекување.
  ден 155,00
  Слика на Влошки Always 16/1 Platinum Normal Duo

  Влошки Always 16/1 Platinum Normal Duo

  Што и да ви се случи во текот на денот, Always Platinum e секогаш тука за вас во секоја ситуација. Always Platinum со крилја ви нуди заштита со која ќе се чувствувате безбедно во текот на денот. Број 1 во удобност и заштита, со 1000 абсорбентни мирко влошки.
  ден 155,00
  Слика на Влошки Always 14/1 Platinum Super Duo

  Влошки Always 14/1 Platinum Super Duo

  Што и да ви се случи во текот на денот, Always Platinum e секогаш тука за вас во секоја ситуација. Always Platinum со крилја ви нуди заштита со која ќе се чувствувате безбедно во текот на денот. Број 1 во удобност и заштита, со 1000 абсорбентни мирко влошки.
  ден 155,00
  Слика на Влошки Always 12/1 Platinum Night Duo

  Влошки Always 12/1 Platinum Night Duo

  Што и да ви се случи во текот на денот, Always Platinum e секогаш тука за вас во секоја ситуација. Always Platinum со крилја ви нуди заштита со која ќе се чувствувате безбедно во текот на денот. Број 1 во удобност и заштита, со 1000 абсорбентни мирко влошки.
  ден 155,00
  Слика на Влошки Every Day 18/1 Hyperdry Normal

  Влошки Every Day 18/1 Hyperdry Normal

  EveryDay Hyperdry благодарение на технологијата „Центар плус“, со централно проширено јадро, обезбедуваат подобрена апсорпција и максимална заштита од истекување од страна, каде што ви треба најмногу! Со супер-апсорбирачки површински слој. Дерматолошки тестирани, сертифициран од Oeko-Tex® Стандард 100 за отсуство на штетни материи.
  ден 165,00
  Слика на Влошки Always 10/1 Platinum Secure Night

  Влошки Always 10/1 Platinum Secure Night

  Always Platinum Secure Night нудат најдобра комбинација на удобност и заштита во рамките на Always влошки. Always Platinum нуди поголема удобност (наспроти Always Ultra) благодарение на своите микро-перници и своите нови меки крилја. Исто така, нуди поголема заштита (наспроти секогаш Ултра) благодарение на заштитните странични бариери и ултра апсорбирачкото јадро што ја заклучува влажноста далеку од вашата кожа.
  ден 155,00
  Слика на Влошки Yup 8/1 Super

  Влошки Yup 8/1 Super

  Влошки Boni Yup изработени од 100% целулоза. Удобни за носење, ja обезбедуваат потребната сигурност и се нежни на вашата кожа.
  ден 69,00
  Слика на Секојдневни влошки Carefree 58/1 Normal

  Секојдневни влошки Carefree 58/1 Normal

  Carefree секојдневните влошки овозможуваат сигурна заштита и до 100% неутрализација на миризбата од ден на ден! Тие се совршени за секој ден или ќе ви помогнат во првите и последните денови од вашиот период. Дерматолошки тестиран.
  ден 183,00
  Слика на Влошки Every Day 18/1 Hyperdry Extra Long

  Влошки Every Day 18/1 Hyperdry Extra Long

  EveryDay Hyperdry благодарение на технологијата „Центар плус“, со централно проширено јадро, обезбедуваат подобрена апсорпција и максимална заштита од истекување од страна, каде што ви треба најмногу! Со супер-апсорбирачки површински слој. Дерматолошки тестирани, сертифициран од Oeko-Tex® Стандард 100 за отсуство на штетни материи.
  ден 199,00