Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Вода

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  banner
  Слика на Вода Aqua Viva 2.5л Негазирана

  Вода Aqua Viva 2.5л Негазирана

  Aqua Viva е природна минерална вода со мала содржина на растворливи минерали и мала содржина на натриум, со врвен квалитет. Содржи оптимално избалансиран сооднос на минерали, соли и елементи во трагови кои овозможуваат метаболизмот на телесните течности да се одвива правилно, а со тоа и подобра рехидратација.
  ден 41,00
  Слика на Вода Dobra Voda 1.5л Лимон

  Вода Dobra Voda 1.5л Лимон

  Единствена комбинација на природната минерална вода Dobra Voda и освежувачката арома на лимон за сечиј вкус.
  ден 25,00
  Слика на Вода Горска 1.5л Газирана

  Вода Горска 1.5л Газирана

  Горска газираната вода има неверојатен спој на меурчиња со балансиран состав за неверојатно освежување. Комбинацијата на минерали и минерални соли гарантираат благосостојба на вашите витални функции, психолошкото и физичкото здравје.
  ден 25,00
  Слика на Вода Горска 1.5л Лимон

  Вода Горска 1.5л Лимон

  Комбинацијата на најквалитетната природна вода Горска и вкусот на лимон ќе го надополнат вашето освежувачко искуство. Горска лимон со својот уникатен вкус ви нуди овошна хидратација и ревитализација на вашето тело и ум. Горска лимон е одличен пијалок за секое годишно време и за секоја пригода.
  ден 25,00
  Слика на Вода Кожувчанка 1.5л Газирана

  Вода Кожувчанка 1.5л Газирана

  Бистра планинска минерална вода од еколошки чиста средина од планината Кожуф која во основа е магнезиум калциумова вода која содржи богатство од минерали.
  ден 19,00
  Слика на Вода Knjaz Miloš 1.75л Газирана

  Вода Knjaz Miloš 1.75л Газирана

  Благодарение на карактеристичниот квалитет и високата карбонизација, Књаз e одличен придружник на гурманските специјалитети, што го прави се-присутен на сите домашни прослави, како и на пријателските и семејните собири.
  ден 31,00
  Слика на Вода Пелистерка 1.5л Лимон

  Вода Пелистерка 1.5л Лимон

  Водата Пелистерка со Лимон содржи стабилен и урамнотежен баланс на минерали, од кој произлегува нејзиниот лесен и освежувачки вкус, карактеризирајќи се со пониска концентрација на СО2.
  ден 23,00
  Слика на Вода Dobra Voda 1.5л Active

  Вода Dobra Voda 1.5л Active

  Нова варијација на извонредни вкусови и интересни состојки. Пријатниот и благ вкус на бела праска во комбинација со природниот екстракт од гуарана и женшен ја прави Dobra Voda active истовремено силна и лесна за пиење.
  ден 52,00
  Слика на Вода Пелистерка 1.5л Газирана

  Вода Пелистерка 1.5л Газирана

  Газираната вода Пелистерка се карактеризира со стабилен и урамнотежен баланс на минерали, од кој произлегува нејзиниот карактеристичен и освежувачки вкус. Минувајќи низ почвата од каде извира, природно се филтрира и е потполно заштитена од допирот на надворешниот свет и со тоа го збогатува својот состав со различни минерали. Природно газираната природна минерлна вода се карактеризира со повисока концентрација на СО2.
  ден 23,00
  Слика на Вода Dobra Voda 1.5л Медиум газирана

  Вода Dobra Voda 1.5л Медиум газирана

  Природен и високо квалитетен производ, препознатлив по единствениот лесен и освежувачки вкус кој се должи на совршено избалансираниот состав на минерали.
  ден 25,00
  Слика на Вода Dobra Voda 500мл Wellness

  Вода Dobra Voda 500мл Wellness

  Природниот екстракт од ѓумбир со својот ублажувачки ефект ќе ве релаксира и ќе ви помогне полесно да се справите со стресот и секојдневните обврски, а природниот вкус на портокал ќе ве освежи додека сте на вашето работно место. Добитна комбинација на природни состојки за релаксиран и хармоничен живот.
  ден 29,00
  Слика на Вода Dobra Voda 1.5л Wellness

  Вода Dobra Voda 1.5л Wellness

  Природниот екстракт од ѓумбир со својот ублажувачки ефект ќе ве релаксира и ќе ви помогне полесно да се справите со стресот и секојдневните обврски, а природниот вкус на портокал ќе ве освежи додека сте на вашето работно место. Добитна комбинација на природни состојки за релаксиран и хармоничен живот.
  ден 52,00
  Слика на Вода Dobra Voda 500мл Active

  Вода Dobra Voda 500мл Active

  Нова варијација на извонредни вкусови и интересни состојки. Пријатниот и благ вкус на бела праска во комбинација со природниот екстракт од гуарана и женшен ја прави Dobra Voda active истовремено силна и лесна за пиење.
  ден 29,00
  Слика на Вода Кожувчанка 1.5л Газирана Лимон

  Вода Кожувчанка 1.5л Газирана Лимон

  Бистра планинска минерална вода од еколошки чиста средина од планината Кожуф која во основа е магнезиум калциумова вода која содржи богатство од минерали.
  ден 19,00
  Слика на Вода Горска+ 500мл Relax Cannabis

  Вода Горска+ 500мл Relax Cannabis

  Gorska Relax е висококвалитетна функционална вода која содржи екстракт од семе од коноп и грејпфрут. Витаминот Б кој го содржи овој производ придонесува за нормална функција на нервниот систем.
  ден 52,00
  Слика на Вода Горска 6л Негазирана

  Вода Горска 6л Негазирана

  За правилен хидратен баланс во текот на денот и ноќта, каде и да сте, негазираната вода Горска е вистинскиот избор. Природната идеална избалансираност на минерали, соли, олигоелементи и нискиот процент на натриум ви овозможуваат секојдневна консумација на Горска во неограничени количини.
  ден 65,00
  Слика на Вода Горска 1.5л Негазирана

  Вода Горска 1.5л Негазирана

  За правилен хидратен баланс во текот на денот и ноќта, каде и да сте, негазираната вода Горска е вистинскиот избор. Природната идеална избалансираност на минерали, соли, олигоелементи и нискиот процент на натриум ви овозможуваат секојдневна консумација на Горска во неограничени количини.
  ден 25,00
  Слика на Вода Пелистерка 1.5л Light

  Вода Пелистерка 1.5л Light

  Нежно газираната вода Пелистерка се содржи стабилен и урамнотежен баланс на минерали, од кој произлегува нејзиниот лесен и освежувачки вкус, карактеризирајќи се со пониска концентрација на СО2.
  ден 24,00
  Слика на Вода Knjaz Miloš 1.25л Газирана

  Вода Knjaz Miloš 1.25л Газирана

  Благодарение на карактеристичниот квалитет и високата карбонизација, Књаз Милош e одличен придружник на гурманските специјалитети, што го прави се-присутен на сите домашни прослави, како и на пријателските и семејните собири.
  ден 25,00
  Слика на Вода Dobra Voda 1.5л Газирана

  Вода Dobra Voda 1.5л Газирана

  Природен и високо квалитетен производ, препознатлив по единствениот лесен и освежувачки вкус кој се должи на совршено избалансираниот состав на минерали.
  ден 25,00
  Слика на Вода Изворска 500мл Негазирана

  Вода Изворска 500мл Негазирана

  Скриена на повеќе од 700 метри длабочина, во време на многу загадувачи природата во себе ја носи Изворска, од Кожуф Планина. Со исклучителен минерален состав и совршен баланс на калциум и магнезиум.
  ден 15,00
  Слика на Вода Dobra Voda 1.5л Balance

  Вода Dobra Voda 1.5л Balance

  Природниот екстракт од алое вера со својот богат нутритивен состав искомбиниран со освежителниот вкус на зелено јаболко, ја прават Dobra Voda Balance совршен спој на здравје, виталност и свежина.
  ден 52,00
  Слика на Вода Изворска 6л Негазирана

  Вода Изворска 6л Негазирана

  Скриена на повеќе од 700 метри длабочина, во време на многу загадувачи природата во себе ја носи Изворска, од Кожуф Планина-Васов Град. Со исклучителен минерален состав и совршен баланс на калциум и магнезиум.
  ден 59,00
  Слика на Вода Кожувчанка 500мл Газирана

  Вода Кожувчанка 500мл Газирана

  Бистра планинска минерална вода од еколошки чиста средина од планината Кожуф која во основа е магнезиум калциумова вода која содржи богатство од минерали.
  ден 15,00
  Слика на Вода Dobra Voda 500мл Balance

  Вода Dobra Voda 500мл Balance

  Природниот екстракт од алое вера со својот богат нутритивен состав искомбиниран со освежителниот вкус на зелено јаболко, ја прават Dobra Voda Balance совршен спој на здравје, виталност и свежина.
  ден 29,00
  Слика на Вода Jana 1.5л Негазирана

  Вода Jana 1.5л Негазирана

  Откријте ја природната минерална вода на Јана, со беспрекорна чистота и идеален минерален состав. Скриена и непроменета, сè до моментот на пиење.
  ден 30,00
  Слика на Вода Knjaz Miloš 500мл Газирана

  Вода Knjaz Miloš 500мл Газирана

  Благодарение на карактеристичниот квалитет и високата карбонизација, Књаз Милош e одличен придружник на гурманските специјалитети, што го прави се-присутен на сите домашни прослави, како и на пријателските и семејните собири.
  ден 20,00
  Слика на Вода Горска+ 750мл Immuno

  Вода Горска+ 750мл Immuno

  Горска Имуно е висококвалитетна функционална вода која содржи ацерола и алое вера. Комбинацијата од алое вера и ацерола ја прави идеална вода за секојдневна употреба и задоволување на дневните потреби на организмот од витамини и антиоксиданси.
  ден 47,00
  Слика на Вода Пелистерка 500мл Газирана

  Вода Пелистерка 500мл Газирана

  Газираната вода Пелистерка се карактеризира со стабилен и урамнотежен баланс на минерали, од кој произлегува нејзиниот карактеристичен и освежувачки вкус. Минувајќи низ почвата од каде извира, природно се филтрира и е потполно заштитена од допирот на надворешниот свет и со тоа го збогатува својот состав со различни минерали. Природно газираната природна минерлна вода се карактеризира со повисока концентрација на СО2.
  ден 15,00
  Слика на Вода Пелистерка 750мл Газирана

  Вода Пелистерка 750мл Газирана

  Газираната вода Пелистерка се карактеризира со стабилен и урамнотежен баланс на минерали, од кој произлегува нејзиниот карактеристичен и освежувачки вкус. Минувајќи низ почвата од каде извира, природно се филтрира и е потполно заштитена од допирот на надворешниот свет и со тоа го збогатува својот состав со различни минерали. Природно газираната природна минерлна вода се карактеризира со повисока концентрација на СО2.
  ден 46,00