Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Volta

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Светилка Volta 100W E27 Топло бела

  Светилка Volta 100W E27 Топло бела

  Електрична светилка со јачина од 100 вати. Моќност: 100W. Светлечки флукс: 950lm. Животен век: 1.000 ч. Номинален напон: 220-240 V. Основа: E27.
  ден 15,00
  Слика на Лед светилка Volta 9W E27 6500K Ледено бела

  Лед светилка Volta 9W E27 6500K Ледено бела

  Лед светилките нудат лесен начин да заштедите пари и да го разубавите вашиот дом и работа. Моќност: 9W. Светлечки флукс: 1009lm. Животен век: 20.000ч. Номинален напон: 220-240 V. Основа: E27.
  ден 115,00
  Слика на Лед светилка Volta 15W E27 6500K 1015L Ледено Бела

  Лед светилка Volta 15W E27 6500K 1015L Ледено Бела

  Лед светилките нудат лесен начин да заштедите пари и да го разубавите вашиот дом и работа. Моќност: 15W. Светлечки флукс: 1015lm. Животен век: 20.000ч. Номинален напон: 220-240 V. Основа: E27.
  ден 139,00
  Слика на Лед светилките Volta 60W 560lm Топло бела

  Лед светилките Volta 60W 560lm Топло бела

  Лед светилките нудат лесен начин да заштедите пари и да го разубавите вашиот дом и работа. Моќност: 60W. Светлечки флукс: 560lm. Животен век: 1.000ч. Номинален напон: 220-240 V. Основа: E27.
  ден 15,00