Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Заштитни маски

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Детска заштитна маска 10/1 Трослојна со мелбон

  Детска заштитна маска 10/1 Трослојна со мелбон

  Детска заштитна трослојна маска за еднократна употреба. Маската за еднократна употреба е лесна за употреба, антиалергична и пријатна за кожата.
  ден 59,00
  Слика на Детска маска KN95 1/1

  Детска маска KN95 1/1

  Заштитна маска за деца. Маската за еднократна употреба е лесна за употреба, антиалергична и пријатна за кожата. Производот е достапен во повеќе бои и дезени. Цената се однесува на едно парче.
  ден 25,00