Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Здравје и убавина

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Гел за коса Taft 150мл Power Activity

  Гел за коса Taft 150мл Power Activity

  Ја зајакнува косата од корените до краевите. Долготрајно држење без лепливост и остатоци.
  ден 205,00
  Слика на Део спреј Tesori D'Oriente 150мл White Musk

  Део спреј Tesori D'Oriente 150мл White Musk

  Состав од бел мошус и килибарни ноти. Длабок мирис што предизвикува трајно чувство на свежина и привлечност.
  ден 159,00
  Слика на Део стик Fa 50мл Sport

  Део стик Fa 50мл Sport

  48-часовна ултра силна заштита од потење на пазувите и непријатни мириси на телото. Свеж, машки мирис. Неодоливо чувство на мека и сува кожа
  ден 112,00
  Слика на Крема за раце 48 125мл

  Крема за раце 48 125мл

  Заштитниот крем за раце 48 на кожата создава заштитен слој кој го штити од штетни материи и нечистотија, без да се меша во нормалното функционирање на кожата. Кремот формира тенок, невидлив слој на кожата што ја штити кожата од штетни материи и нечистотија.
  ден 119,00
  Слика на Купка Malizia 1л Muschio Bianco

  Купка Malizia 1л Muschio Bianco

  Тоа нежно ја чисти и помага да се задржи природната влажност на кожата.
  ден 139,00
  Слика на Лак за коса Taft 250ml Ultimately Strong 6 Liquid crystal gloss

  Лак за коса Taft 250ml Ultimately Strong 6 Liquid crystal gloss

  Taft Ultimate овозможува до 100% држење со заштита од сите видови на временски услови. Косата ќе трае до три дена и ќе ви овозможи да блеснете!
  ден 205,00
  Слика на Лак за нокти Malena

  Лак за нокти Malena

  Malena лакот овозможува прекрасен сјај и боја на вашите нокти. Благодарение на неговата специјална формулација, лакот е лесен за нанесување и обезбедува одлична покриеност.
  ден 45,00
  Слика на Лосион за после бричење STR8 100мл Faith

  Лосион за после бричење STR8 100мл Faith

  Овошни врвни ноти помешани со папрат и ориентални состојки кои создаваат машки и елегантен мирис.
  ден 335,00
  Слика на Луфа за капење Cotoneve Soft Hygienic

  Луфа за капење Cotoneve Soft Hygienic

  Cotoneve Soft Hygienic со својот нежен ефект на масирање овозможува лесен ефект на масажа на кожата, ја стимулира кожата нежно нудејќи и виталност. Благодарение на неговата специјална мрежна структура Cotoneve Soft Hygienic е идеален за обновување на телото по физичка активност. Добро исплакнете пред и по употреба.
  ден 77,00
  Слика на Маскара Malena 3D Volume

  Маскара Malena 3D Volume

  Моментот кој жените долго го очекуваа. Malena ја има совршената револуционерна маскара која е 100% природна и безбедна за здраво продолжување на трепките.
  ден 132,00
  Слика на Масло за сончање Black Up 150мл SPF 6

  Масло за сончање Black Up 150мл SPF 6

  Вградените филтри овозможуваат ниска заштита (СПФ 6) од штетното дејство на УВА и на УВБ-зраците, а неговите дополнителни состојки како каротенското масло ѝ ја овозможуваат потребната нега на кожата во текот на сончањето. Содржи масло од морков, кое е богато со β-каротен, со витамини А и Е и со провитамин А. Дерматолошки тестиран. Наменет е за сите типови кожа, но се препорачува за лица со потемен тен, чија кожа не е лесно подложна на изгореници. Водоотпорен.
  ден 285,00
  Слика на Машинка за бричење Gillette Fusion Proglide Styler

  Машинка за бричење Gillette Fusion Proglide Styler

  За рамномерно отсекување и крајна подвижност, Gillette Proglide Styler е дизајниран со технологија дизајнирана од Braun. Исто така, доаѓа со три разменливи чешли, секоја со различна должина, за да можете да експериментирате со разни стилови на брада и мустаќи.
  ден 1.606,00
  Слика на Мицеларна вода Nivea 200мл 3in1 Make-up Remover

  Мицеларна вода Nivea 200мл 3in1 Make-up Remover

  Nivea 3 во 1 мицеларна вода за чистење на лице за чувствителна кожа која длабоко чисти и ја отстранува шминката од лицето.
  ден 159,00
  Слика на Млеко за тело Nivea 250мл Smooth Sensation

  Млеко за тело Nivea 250мл Smooth Sensation

  Ја хидрида и помага да се задржи природната влажност на кожата
  ден 295,00
  Слика на Молив за усни Malena

  Молив за усни Malena

  Самоостречки,долготраен,водоотпорен молив за усни со мат завршеток. Може да се користи самостојно и како кармин за усни.
  ден 79,00
  Слика на Памучни тупфери Septona 120/1

  Памучни тупфери Septona 120/1

  Septona по долгогодишно искуство во производи за убавина, нуди целосен асортиман на памучни влошки, идеални за нежно и ефикасно чистење на кожата. Хипоалергично, микробиолошки и дерматолошки тестирано. Врвна мекост. 100% памук.
  ден 109,00
  Слика на Паста за заби Colgate 50мл Triple Action

  Паста за заби Colgate 50мл Triple Action

  Colgate Triple Action паста за заби за заштита од усната празнина, белење на забите и освежување на здивот. Чувајте ги забите на вашето семејство почисти и насмевнете се поздраво со Colgate.
  ден 53,00
  Слика на Рол он Nivea 50мл Cool Kick

  Рол он Nivea 50мл Cool Kick

  Nivea Cool Kick ви дава моментално чувство на свежина, додека ефикасно ве штити од пот и мирис на телото 48 часа. Формулата со Cool-Care прави да се чувствувате свежо додека ја заштитувате вашата кожа и се грижите за неа.
  ден 99,00
  Слика на Секојдневни влошки Every Day 40+20пар. Cotton Fresh

  Секојдневни влошки Every Day 40+20пар. Cotton Fresh

  Анатомски дизајнирани санитарни влошки, нормална големина, за дневна заштита, удобност и доверба. Со дополнително суво покритие. Дискретно миризлива. За здрава нега и чувство на свежина што трае. Дерматолошки тестирани.
  ден 185,00
  Слика на Сет Head & Shoulders Шампон 300мл + Балсам 220мл Supreme Moisture

  Сет Head & Shoulders Шампон 300мл + Балсам 220мл Supreme Moisture

  Измешана формула со специјална состојка против првут што е нежна дури и за долга коса. Со хидрирачки агенси и арганово масло, луксузна природна состојка позната во козметиката. Длабоко хранлив од корените до врвовите. Сетот содржи: Несесер, Шампон Supreme Moisture 300мл, Балсам Supreme Moisture 220мл.
  ден 449,00
  Слика на Сјај за усни Malena Vinyl

  Сјај за усни Malena Vinyl

  Интезивна боја, екстра долготрајност и комбинација на смели и неутрални бои. Лесно се нанесува благодарение на флексибилниот апликатор.
  ден 119,00
  Слика на Спреј Autan 100мл Mosquitoes Care Junior

  Спреј Autan 100мл Mosquitoes Care Junior

  Средство против комарци за вашите најмлади. Заштита до 4 часа од убоди од комарци.
  ден 319,00
  Слика на Стапчиња за уши Feel Fine 100/1

  Стапчиња за уши Feel Fine 100/1

  Feel Fine - хигиенски стапчиња за уши 100 парчиња. Состав: 100% памук.
  ден 22,00
  Слика на Тампони O.B. ProComfort 16/1 Super

  Тампони O.B. ProComfort 16/1 Super

  O.B ProComfort е дизајниран за безбедно да ја апсорбира менструалната крв, додека надворешните органи остануваат суви и чисти. Комбинираната слот технологија за сигурна заштита и уникатна мазна свила завршница за најлесно вметнување и отстранување на O.B.
  ден 155,00
  Слика на Течен сапун Medical 400мл Antibacterial

  Течен сапун Medical 400мл Antibacterial

  Medical течниот антибактериски сапун содржи идеална комбинација на активни компоненти приспособени за хигиена и нега на рацете, притоа делувајќи антибактериски. Обезбедува долготрајна заштита и со сигурност ги уништува најчестите бактерии кои се среќаваат на кожата. Додатокот на глицерин врши длабинска хидрација на кожата, па со секојдневна употреба таа добива здрав и негуван изглед. Содржи триклосан кој ги уништува бактериите и го спречува нивниот раст Внимателно избалансираната pH врадност и оптималната количина глицерин, ја штитат кожата од сушење Со пријатен мирис на зелено јаболко
  ден 105,00
  Слика на Течна пудра Malena

  Течна пудра Malena

  Нејзината текстура е лесна и многу практична за примена. Подгответе го лицето со нанесување на соодветна крема или прајмер, потоа со сунѓер нанесете и изблендирајте ја пудрата.
  ден 169,00
  Слика на Тоалетна вода Antonio Banderas 100мл The Golden Secret

  Тоалетна вода Antonio Banderas 100мл The Golden Secret

  Да се ​​осмелите да го отклучите мирисот што ја крие најскапоцената тајна на заводникот. Атрактивноста и мистеријата на мирисот се содржани и во неговото име The Golden Secret. The Golden Secret е уникатна комбинација на едноставни и елегантни принципи.
  ден 1.515,00
  Слика на Тоалетна хартија 5-ка 1/1 100% Целулоза

  Тоалетна хартија 5-ка 1/1 100% Целулоза

  Удобна мека тоалетна хартија 5-ка е совршена за лична хигиена и здравје на вашето семејство.
  ден 12,00
  Слика на Тоалетна хартија 5-ка 4/1

  Тоалетна хартија 5-ка 4/1

  Удобна мека тоалетна хартија 5-ка е совршена за лична хигиена и здравје на вашето семејство. 5-ка со 4 ролни е идеална за сите ваши потреби за лична хигиена - дури и најнежните.
  ден 65,00
  Слика на Тоалетна хартија Harmony 4/1 Premium

  Тоалетна хартија Harmony 4/1 Premium

  Бела тоалетна хартија без парфем. Четири ролни двослојна тоалетна хартија.
  ден 49,00
  Филтри Close
  Min: ден 10,00 Max: ден 2.355,00
  ден10 ден2355