Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Zottis

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Овошен јогурт Zottis 150гр

  Овошен јогурт Zottis 150гр

  Освежителен овошен јогурт со неодолива комбинација на малина, боровинка, праска и јагода.
  ден 19,00
  Слика на Овошен јогурт Zottis 400гр

  Овошен јогурт Zottis 400гр

  Освежителен овошен јогурт со неодолива комбинација на малина, боровинка, праска и јагода.
  ден 49,00
  Слика на Пудинг Zottis 115гр Чоколадо

  Пудинг Zottis 115гр Чоколадо

  Млечен чоколаден пудинг од пастеризирано млеко.
  ден 20,00
  Слика на Пудинг Zottis 115гр Ванила

  Пудинг Zottis 115гр Ванила

  Млечен ванила пудинг од пастеризирано млеко.
  ден 20,00
  Слика на Овошен јогурт Zottis 115гр Праска и Малина 0.1%

  Овошен јогурт Zottis 115гр Праска и Малина 0.1%

  Zottis е направен со многу свежо млеко од Германија и е достапен во голем број овошни вкусови. Овој јогурт со минимална млечна маст (0.1%) содржи и протеини и калциум.
  ден 15,00