Се прикажуваат сите 17 резултати

Прикажи 12 24 36

Кифлички со сусам Žu-Žu Frikom 800гр

150.00ден
Додај во кошница

Златна мешавина Frikom 400гр

95.00ден
Додај во кошница

Лиснати кифли Frikom 800гр со сирење

190.00ден
Додај во кошница

Ролнички со вишна Frikom 800гр

190.00ден
Додај во кошница

Шумско овошје Frikom 400гр Замрзнато

145.00ден
Додај во кошница

Лосос Frikom 100гр Димен

230.00ден
Додај во кошница

Подлога за пица Frikom 200гр

29.00ден
Додај во кошница

Микс Frikom 400гр Мешано Црвено Овошје

165.00ден
Додај во кошница

Вишна Frikom 0.4кг Замрзната

157.00ден
Додај во кошница

Ѓувеч Frikom 450гр

77.00ден
Додај во кошница

Брокула Frikom 400гр

120.00ден
Додај во кошница

Балкан мешавина Frikom 450гр

87.00ден
Додај во кошница

Грашок Frikom 400гр

95.00ден
Додај во кошница

Руска салата Frikom 400гр

105.00ден
Додај во кошница

Пченка Frikom 450гр

99.00ден
Додај во кошница

Боранија Frikom 400гр Жолта

97.00ден
Додај во кошница

Помфрит Frikom 1кг

200.00ден
Додај во кошница