Посебна салама Солета 350гр Пилешка

Посебната салама е направена од пилешко месо, има поблаг вкус и е дел од групата производи наменети за најширокиот асортиман на потрошувачи. Следејќи ги европските и светските трендови, со повеќегодишно искуство Солета успеа да создаде производи со препознатлив вкус и врвен квалитет.

Види повеќе

Део спреј Nivea 150мл Fresh White

Дезодорансот Nivea Fresh White ефикасно се бори со непријатниот мирис и ви дава долготрајно чувство на удобност и свежина. Содржи океански екстракти и свеж мирис кој ви дава долготрајна заштита од мириси и долготрајна свежина.

Види повеќе

Енергетски пијалок B52 250мл

B52 e вистински енергетски пијалок со препознатлив карактер и златно жолта боја. На непцето се чувствуваат слатки ноти на цреша, ананас и ванила. Аромата е овошна и слатка. Балансот помеѓу киселиот и слаткиот вкус го прави пијалок за паметење. Високата содржина на кофеин, додавањето на витамини и таурин го обезбедуваат потребниот енергетски поттик.Б52 е енергетски пијалок koj се произведува само и исклучиво во Холандија. Овој енергетски пијалок го произведува фабриката „Баварија“.

Види повеќе

Пиво Bavaria 0.33л Premium Стакло

Време е за вистинско традиционално холандско пиво.Многу популарното пиво “Bavaria” Premium има богата арома и богат, свеж, и чист вкус.Ова врвно пиво е направено по стар рецепт речиси 300 години.Внимателно избраните состојки и чиста природна изворска вода од сопствен извор, свеж јачменов слад и хмељ – гарантираат висококвалитетно пиво, “Bavaria” Premium кое се извезува во 130 земји.

Види повеќе

Пиво Bavaria 0.5л Premium Стакло

Време е за вистинско традиционално холандско пиво.Многу популарното пиво “Bavaria” Premium има богата арома и богат, свеж, и чист вкус.Ова врвно пиво е направено по стар рецепт речиси 300 години.Внимателно избраните состојки и чиста природна изворска вода од сопствен извор, свеж јачменов слад и хмељ – гарантираат висококвалитетно пиво, “Bavaria” Premium кое се извезува во 130 земји.

Види повеќе

Пиво Bavaria 0.5л Premium

Време е за вистинско традиционално холандско пиво во лименка.Многу популарното пиво “Bavaria” Premium има богата арома и богат, свеж, и чист вкус.Ова врвно пиво е направено по стар рецепт речиси 300 години.Внимателно избраните состојки и чиста природна изворска вода од сопствен извор, свеж јачменов слад и хмељ – гарантираат висококвалитетно пиво, “Bavaria” Premium кое се извезува во 130 земји.

Види повеќе

Колачи Sunday 350гр Пиварки

Дали сакате домашно слатко задоволство, но немате време да го направите од почеток? Тогаш овие неодоливи и вкусни колачи се токму за вас.Бидејќи викендите се време за семејството – поминувајте помалку време во кујната, а пак, изненадете ги присутните со вкусни, свежи и традиционални слатки задоволства!

Види повеќе

Храна за мачки Golden Cat 1кг Пилешко

Сува храна за мачки Golden Cat пилешко е добра избалансирана комплетна храна специјално дизајнирана да ги задоволи нутритивните потреби на мачките. главната состојка пилешкото месо е одличен извор на лесно сварливи протеини и важни амино киселини. наменета за секојдневно хранење. Добро се апсорбира во телото на мачката и има многу пријатен вкус.

Види повеќе