Oвесна Гранола B.BOKS Детска 300гр Oвошна

Запознајте го BOOM BOX Crunchy Berry Granola&Pops! Печена крцкава гранола со шумско овошје и екструдиран принц е неодолив крцкав оброк 100% растителен, без додаден шеќер, без засладувачи и вештачки вкусови. Тоа е одличен избор за поздрав оброк или како ужина во секое време од денот. И сè е толку едноставно; ја земате кесичката, протресете ја во сад, прелијте ја со кремастиот овес BOOM BOX пијалок и готово.

Види повеќе

Oвесна Гранола B.BOKS Детска 300гр Kакао

Запознајте го BOOM BOX Crunchy Какао Гранола&Pops! Печената крцкава гранола со какао и екструдиран ориз прави неодолив крцкав оброк 100% растителен, без додаден шеќер, без засладувачи и вештачки ароми. Тоа е одличен избор за поздрав оброк или како ужина во секое време од денот. И сè е толку едноставно; ја земате кесичката, протресете ја во сад, прелијте ја со кремастиот овес BOOM BOX пијалок и готово.

Види повеќе

Помфрит Frikom 750гр Ребраст

Ребраст помфрит е нова форма на вкусен оброк за целото семејство! Полна чинија со вкусни грицки кои се идеално сервирање за секоја пригода. Се прави од одбрани сорти на многу квалитетни компири и лесно се подготвува.

Види повеќе

Колачи Eti Browni 144гр

Прекрасна влажна чоколадна торта со интензивен какао сос што се лизга низ вашето непце оставајќи вкусен вкус! Уживајте се со златната серија ETİ Browni!

Види повеќе

Сок Takovo 1л Јаболко

100% чист сок од јаболко. Направено со концентриран сок од јаболко. Без додаден шеќер – содржи природни шеќери Состојки: концентриран сок од јаболко, киселина: лимонска киселина. Пастеризирано.

Види повеќе

Витаминска Вода Cedevita 500мл Лимон и Калинка

Цедевита витаминска вода Relaxing е ниско-енергетски освежителен безгазиран безалкохолен пијалок со вкус на лимон и калинка. Има висока содржина на витамини Д, Б3, Б5 и Б7 и е одличен извор на магнезиум. Магнезиумот придонесува за рамнотежа на електролити. Ниацин и биотин придонесуваат за функционирање на нервниот систем. Цедевита витаминска вода Релаксирачка – за чувство на релаксација!

Види повеќе