Се прикажуваат сите 9 резултати

Прикажи 12 24 36

Јунешки тенок колбас 500гр Солета

145.00ден
Додај во кошница

Пилешко филе Солета 1кг Чадено Рефус

47.00ден475.00ден

Колбас Солета 270гр Српски Тенок Свински

120.00ден
Додај во кошница

Колбас Солета 270гр Скараџиски Свински

125.00ден
Додај во кошница

Шунка Солета 350гр Свинска Деликатес Мини

140.00ден
Додај во кошница

Чајна Солета 265гр Свинска

180.00ден
Додај во кошница

Чајна Солета 1кг Свинска Рефус

175.00ден635.00ден

Кулен Солета 355гр

250.00ден
Додај во кошница

Мортадела Солета 1кг Свинска Рефус

35.00ден355.00ден